PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Važec » Chata Važec
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Važec
Adresa: 
Štúrova 455, 032 61 Važec
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatavazec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Wi-Fi

Chata v malebnom prostredí obce Važec ležiacej na rozhraní Liptova, Vysokých a Nízkych Tatier. Chata ponúka nadštandardné ubytovanie v novopostavenej drevenici, s maximálnou kapacitou pre 11-12 osôb. K dispozícii sú 3 spálne. Spoločenská miestnosť, so štýlovým zariadením prepojená s kuchyňou


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chatu Važec nájdete v malebnom prostredí obce Važec ležiacej na rozhraní Liptova, Vysokých a Nízkych Tatier. Chata je situovaná na okraji obce v tichom prostredí na spoločnom pozemku s majiteľovým domom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Važec vám ponúka nadštandardné ubytovanie pre 11 až 12 osôb v novopostavenej drevenici, zariadenej v poľovníckom štýle, ktorý spolu s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, vytvoria nezabudnuteľný zážitok. K dispozícii sú tu pre Vás 3 spálne. Dve 4-lôžkové izby (manželská posteľ + poschodová posteľ) a jedna 3-lôžková izba (manželska + 1 posteľ). Možnosť... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Svojou unikátnou polohou poskytuje možnosti vyžitia v každom ročnom období. Nájdete tu množstvo turistických chodníkov, cyklistických trás, vysokohorských túr, v lete hubárčenie, či ochutnávku špecialít z miestneho salaša. V zime si prídu na svoje lyžiari, keďže obec je obklopená lyžiarskymi vlekmi, no a večer môžete zrelaxovať v teplom bazéne v Tatralandii alebo... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Michalíček
Informace poskytnul: Michal Michalíček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz