Chatova osada UNIZA

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Univerzitné stredisko Zuberec-UNIZA, Zuberec 02732
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918 117 442
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zuberec.uniza.sk
www.slovenske.cz/uniza

kapacita  kapacita: 75 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Roháče - Spálená dolina hlásí 30 - 65 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Chatová osada UNIZA sa nachádza peknom horskom, prostredí v Zubereckých lesoch pod Roháčmi v nádhernej prírode Západných Tatier. Parkovanie auto, moto, bus v areáli. GPS 49°15'21.92"N, 19°39'8.12"E
Vybavení a služby
Ubytovanie pozostáva zo 14 samostatne stojacích chát, každá chata je vybavená vstupnou miestnosťou, predsieň s rohovou lavicou, WC, sprchou, kuchynským kútom s chladničkou na prípravu studených jedál, spoločenská miestnosť so sedacou súpravou, televízor, poschodie dve samostatne dvojpostelove izby s možnosťou prístelky. Reštaurácia s poskytnutím celodennej stravy, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Ideálne miesto na nástup na turistické tury, cyklotúry, v zimnom období lyžovanie. 3km kultúrna pamiatka kostol sv. Vendelína, 3,5km lyžiarské stredisko MILOTÍN, JANOVKY, 350m SKANZEN ZUBEREC - BRESTOVÁ - múzeum oravskej dediny, 5km lyžiarské stredisko ZVEROVKA SPÁLENÁ (turistika), 12km priemyselná pamiatka FRANTIŠKOVÁ HUTA, 12km termálne kúpalisko ORAVICE, 31km ... více >>
Provozovatel: ŽILINSKÁ UNIVERZITA v Žiline
Informace poskytnul: Urban Vlado
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz