TOPlist
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Žakovce » Cyklistická rekreačná chalupa

Cyklistická rekreačná chalupa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Žakovce
Adresa: 
Žakovce 34
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 034 436
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.cyklistickarekreacnachalupa.sk
www.slovenske.cz/cyklistickachalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

počasí Veľká Lomnica počasí Veľká Lomnica


Poloha a dosažitelnost

Objekt sa nachádza v obci Žakovce. Uzavretý dvor, bez ubytovaného majiteľa. Autom 15 min od Popradu a 10 min od Kežmarku

Vybavení a služby

V chate si môžu hostia prenajať 6 izieb. Každá izba má svojho majiteľa z radov cyklistických osobnosti nášho regiónu. Sú to Ondrej Glajza, Ján Wenczel, Walter Renner, Lenka Ilavská, Jozef Regec a Róbert Glajza. Každá izba nesie jedno z ich mien, kde sú vystavené nielen ich víťazné trofeje a dresy, ale aj najlepšie spomienky. Jednou zo zaujímavosti je aj výstava... více >>

Rekreace a služby v okolí

1km od objektu celoročné termálne kúpalisko Vrbov, Liečivá voda Gánovce, blízko Slovenský Raj, Vysoké Tatry, Poprad - Aqacity, Tatranská Lomnica, splav Hrabušice

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Darina Payerchinová
Informace poskytnul: Payerchinová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz