TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Družstevná 75, 059 42 Gerlachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 785 516
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytko.sk/5244
www.slovenske.cz/faixova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Smokovec počasí Nový Smokovec


Poloha a dosažitelnost

Obec Gerlachov sa nachádza pod Vysokými Tatrami medzi Svitom a Tatranskou Poliankou priamo pod najvyšším Gerlachovským štítom Vysokých Tatier.

Vybavení a služby

Ponúkame dva domčeky pre 6+2 a 4 osoby. V každom sa nachádzajú dve izby s kúpeľňami, 3x WC, komplet vybavená kuchyňa, mikrovlnka, rýchlolvarná konvica, dvojplatničk. V objekte je elektrické kúrenie, spoločenská miestnosť, krb, TV. Parkovisko, záhradné posedenie s ohniskom a grilom, pieskovisko je pri domčeku. Vhodné pre rodinky s deťmi, skvelé partie.

Rekreace a služby v okolí

Tiché prostredie ponúka nezabudnuteľnú dovolenku na oddych spojenú s turistikou, lyžovačkou, alebo zberu lesných plodov. Reštaurácia sa nachádza 3 km v neďalekej obci aj s donáškouvou službou. Pohostinstvo je v obci. Plavárne sú k dispozícii v blízkom okolí - Aqacity Poprad, Svit, Starý Smokovec ap. Lyžovanie je 6 km v Lopušnej, Starom Smokovci, Tatanskej Lomnici, Štrbské Pleso.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Faix
Informace poskytnul: Ján Faix
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz