PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Green cottage Besenova

Green cottage Besenova

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Bešeňová 225
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 851 711
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/greencottagebesenova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Dovolenková chalupa iba 10 min chôdze od aqaparku Gino Paradise Bešeňová. Celková kapacita je 5 + jedna prístelka.Sú tu dve izby. Každá izba má k dispozícii kúpelňu, kuchynský kút a LCD televízor.Pred chatou je posedenie s grilom. LIPTOV REGION CARD A FLAŠA VÍNA ZDARMA


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dovolenková chalupa sa nachádza iba 10 min chôdze od aqaparku Gino Paradise Bešeňová. TERAZ PRE KAŽDÉHO UBYTOVANÉHO ZĽAVOVÁ LIPTOV KARTA ZADARMO.Od objektu je Tatralandia v L. Trnovci vzdialená 10km, VN L. Mara 5km, L. Mikuláš 15km, lyžiarske stredisko Jasná 20 km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupe sa nachádzajú dve izby s predsieňou, v ktorých sú manželské postele plus jedna single posteľ. Celková kapacita je 5 + jedna prístelka. Každá izba má k dispozícii samostatnú kúpelňu, kuchynský a jedálenský kút a LCD televízor. Kuchynky sú vybavené indukčným varičom, mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovarnou konvicou. V chalupe je možnosť uložiť lyžiarsku... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Iba 15 minút chôdze od chalupy sa nachádza vodný raj Gino Paradise, ktorý je prevádzkovaný celoročne.Je vybudovaný na báze termálnych vôd. Tieto blahodarne pôsobia na pohybové, dýchacie ústrojenstvo a má priaznivé kozmetické účinky. Obsahuje vonkajšie, vnútorné bazény, relax centrum, wellness&spa, reštaurácie, bary a tobogány. 50m od ubytovacieho zariadenia je jeden... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bc. Lucia Hrnčiarová
Informace poskytnul: Ing. Milan Hrnčiar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz