PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Malé Lednice » Horáreň Vlčia jama

Horáreň Vlčia jama

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rajec, Malé Lednice
Adresa: 
Malé Lednice 19
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatarajec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Je možný

Prenájom zariadenej chaty, nachádzajúcej sa na samote v horách, len 6km od mesta Rajec, okres Žilina


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horáreň Vlčia jama sa nachádza na Slovensku v objatí krásnych hôr Trenčianskeho kraja a v blízkosti Žilinského kraja. Ubytovanie v chate, ktorá je v blízkosti mesta Rajec a Rajecké Teplice je k dispozícii 365 dní v roku a je aj možnosť dlhodobého prenájmu chaty. Je ideálnym miestom pre milovníkov prírody, rekreačnej turistiky, prírodných krás a rôznych zaujímavostí, v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na prízemí sa nachádza veľká obývačka, kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa, WC a špajza. • Na poschodí je 5 izieb, kúpeľňa a WC. Garáž je súčasť domu, elektrická energia 380 V, voda je z vlastnej studne. Kúrenie na pevné palivo. V rámci ubytovania môžete plne využívať kompletne vybavenú kuchynku. • 1.izba - s balkónom - 2x jednolôžkové postele - Medvedíky, a 1... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Horárne Vlčia jama sa nachádza prírodná rezervácia Šujanské rašelinisko, Čierňanský rybník. Horáreň je vzdialená od mesta Rajec 5km, kde môžete navštíviť termálne kúpalisko Veronika, Golf park Rajec. Ďalej môžete navštíviť kúpeľné mesto Rajecké Teplice, krajské mesto Žilina, Kľače s možnosťou jazdy na koňoch, Rajeckú Lesnú s najväčším pohyblivým Slovenským... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Slyšková
Informace poskytnul: Slyšková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz