PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Kovalčíková Helena

Kovalčíková Helena

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Kovalčíková Helena, Andreja Bažíka 208, Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 962 100, +421 (0)915 859 764
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zuberec-rohace.sk www.slovenske.cz/kovalcik208
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Roháče - Spálená dolina hlásí 70 cm sněhu

Ubytovanie pre max.12 ľudí v 2 apartmánoch. Každý apartmán má samostatný vchod, kapacitu 5 stálych lôžok v dvoch izbách (1/3 s prístelkou + 1/2), spoločenskú miestnosť s TV spojenú s plne vybavenou kuchyňou, WC, sprchu a predsieň. Parkovať je možné priamo pri objekte. K dispozícii je ohnisko a gril.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza v centre obce Zuberec, neďaleko kostola. V okruhu 100 metrov sa nachádza min. 5 stravovacích a pohostinských zariadení, predajne potravín, autobusová zastávka a začiatok turistických chodníkov, ktoré vedú do dolín a na vrcholy Roháčov. Lyžiarske stredisko Milotín je vzdialené 200 metrov, stredisko Janovky 300 metrov a stredisko Roháče-Spálená 8km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavenie apartmánov poskytuje dostatok pohodlia pre našich hostí počas celého roka. Každý apartmán má samostatný vchod, predsieň, spoločenskú miestnosť s TV spojenú s vybavenou kuchyňou, wc, sprchu a dve izby (1/2 + 1/3 s prístelkom).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkom okolí Zuberca sa nachádza Múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada, termálne kúpaliská Oravice a Tatralandia, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavosti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kovalčíková Helena
Informace poskytnul: Kovalčíková Helena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz