Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Gerlachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)90 362 9141
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.omegaclub.sk
www.slovenske.cz/omegaclub

kapacita  kapacita: 48 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Smokovec počasí Nový Smokovec


Poloha a dosažitelnost
Privát Omega club sa nachádza v malebnej dedinke Gerlachov, pod Gerlachovským štitom. Má veľmi výhodnú polohu, nachádza sa len 5km od Vysokých Tatier, 10km od mesta Poprad, 25km od Slovenského Raja. Parkovanie je zabezpečené v areáli objektu.
Vybavení a služby
Našim hosťom sú k dispozícii 4 moderné apartmány. 2x dvojlôžkové izby, 3x trojlôžkové izby, spoločenská miestnosť, bazen a sauna. Apartmán 1-4 (kapacita 3+2) s vlastným sociálnym zariadením a s kuchynkou - 2x 2 lôžková izby - 3x 3 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a so spoločnou kuchynkou, vybavenie - kuchyne (mikrovlnka, chladnička, el. varič, rýchlovarná... více >>
Rekreace a služby v okolí
Gerlachov a ich okolie sú ako stvorené pre strávenie dovolenky. Ponúkajú veľa možností ako stráviť voľný čas a oddýchnuť si. Nezáleží na tom, či ste milovníkmi športu, prírody alebo kulúry lebo u nás nájdete z každého rožku trošku. Príďte a presvedčte sa. V obci Gerlachov je k dispozícii: obchod s potravinami - 100m, pošta - 100m, autobusová zastávka - turistické... více >>
Provozovatel: OMEGA CLUB s.r.o.
Informace poskytnul: Mgr.Daniela Faixová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz