PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Penzion BENY**, Slavkovska 337, 059 86 Nova Lesna
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-4422 054, +421 (0)904 459 742
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-4422 054
Web adresa:
www.penzionbeny.sk www.slovenske.cz/penzionbeny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 33 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Dolný Smokovec

Wi-Fi

Není možný

Ponúkame ubytovanie v rodinnom penzióne v Novej Lesnej priamo pod Vysokými Tatrami. Kapacita penziónu BENY** je 9 izieb pre maximálne 32 osôb, každý má vlastnú kúpelňu. Hosťom je k dispozícii i plne vybavená kuchyňka a spoločenská miestnosť. Tešíme sa na Vašu návštevu v Tatrách!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion BENY** je prvý penzión pri príjazde do Novej Lesnej zo smeru od Popradu. Presnú polohu nájdete na mape, ktorá je umiestnená na našich domovských stránkach www.penzionbeny.sk

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu a toaletu. Na každej izbe je k dispozícii TV a WiFi. Hostia môžu využívať plne vybavenú kuchyňku. V lete je možné grilovať priamo pri na záhrade. Zabezpečené parkovanie je na parkovisku pred penziónom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Naši hostia najčastejšie v zime lyžujú a v lete robia výlety do Tatier. Dostupnosť z penziónu je výborná, k električke je to cca 5min pešo. Autom je to do Starého Smokovca 5km. Obľúbenými sú aj aquapark Aquacity Poprad, termálne kúpalisko vo Vrbove, Spišský Hrad alebo Pieniny a Slovenský Raj. Pieniny a Slovenský Raj sú vzdialené cca 30-40km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anna Janovova
Informace poskytnul: Anna Janovova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz