PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion BENY** je prvý penzión pri príjazde do Novej Lesnej zo smeru od Popradu. Presnú polohu nájdete na mape, ktorá je umiestnená na našich domovských stránkach www.penzionbeny.sk
Vybavení a služby
Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu a toaletu. Na každej izbe je k dispozícii TV a WiFi. Hostia môžu využívať plne vybavenú kuchyňku. V lete je možné grilovať priamo pri na záhrade. Zabezpečené parkovanie je na parkovisku pred penziónom.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Naši hostia najčastejšie v zime lyžujú a v lete robia výlety do Tatier. Dostupnosť z penziónu je výborná, k električke je to cca 5min pešo. Autom je to do Starého Smokovca 5km. Obľúbenými sú aj aquapark Aquacity Poprad, termálne kúpalisko vo Vrbove, Spišský Hrad alebo Pieniny a Slovenský Raj. Pieniny a Slovenský Raj sú vzdialené cca 30-40km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz