PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Štrba
Adresa: 
Partizánska 8, 059 41 Tatranská Štrba
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Penzión Gabriela chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Penzión Gabriela poskytuje celoročné ubytovanie v rodinnom penzióne v prekrásnom prostredí na úpätí Vysokých Tatier. Celoročnou prevádzkou vytvára podmienky rovnako pre podnikanie letných túr, ako aj pre zimnú lyžovačku.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión v obci Tatranská Štrba v príjemnej podhorskej oblasti s výhľadom na tatranský skalný masív, priamo pri ozubnicovej železnici ("zubačke") na Štrbské Pleso. Tatranská Štrba sa nachádza na ceste 18 medzi Žilinou a Popradom, 18 km od Popradu. K penziónu sa dostanete odbočením z tejto cesty smerom k železničnej stanici. Penzión je asi 60m od križovatky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión Gabriela poskytuje celoročné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a v rodinnej izbe (dve dvojlôžkové izby so spoločnou predsieňou a kúpeľňou) s celkovou kapacitou do 17 osôb. Bezplatné parkovanie pre osobné autá je v uzavretom areáli penziónu. V celom objekte penziónu je bezplatný vysokorýchlostný prístup na internet. Izby sú situované na prízemí a prvom... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie penziónu poskytuje veľké množstvo možností pre relax, oddych i šport počas vašej dovolenky. Krásy prírody vo Vysokých Tatrách lákajú v letnom období návštevníkov absolvovať menej náročné i náročnejšie turistické trasy. Nezabudnuteľným zážitkom je splav rieky Dunajec na pltiach. Vápencové jaskyne očaria svojou kvapľovou výzdobou každého návštevníka. Ich návšteva... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz