PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Kežmarok » Penzion Gardoš
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kežmarok
Adresa: 
Hradné námestie č.28, 060 01 Kežmarok - Slovensko
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-4523 840, +421 (0)904 547 667, +421 (0)52-452 2933
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penziongardos.sk www.slovenske.cz/penziongardos
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

počasí Kežmarok

Je možný

Ubytovanie sa nachádza na okraji historického podtatranského mestečka v tichej ulici. Okrem izieb s WC, sprchou je k dispozícii spoločenská miestnosť, komplet zariadená kuchyňa, jeden apartmán s kuchyňou a spálňou, sedenie v záhrade, na terase, ohnisko, parkovisko. Ubytovanie je počas celého roka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Gardoš je postavený v tichej oblasti na okraji mesta Kežmarok. Je cca 440 metrov od železničnej a autobusovej stanice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión ponúka ubytovanie v šiestich 2 a 3-posteľových izbách a jednom apartmáne s WC a sprchou. V apartmáne je vybavený kuchynský kút a spoločná kuchyňa je kompletne zariadená na prípravu individuálnej stravy. taktiež ponúkame polpenziu alebo celodennú stravu v Kežmarskej reštaurácii pri hrade.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí nájdete jaskyne (Belianska, Važecká), termálne käpaliská Vrbov (7km), Vyšné Ružbachy (21km), Poprad (14km), historické mestá ako sú Levoča, Stará Ľubovňa, Bardejov. Zaujímavé zážitky môžete mať pri návšteve Vysokých Tatier (14km) alebo splave Dunajca v Červenom Kláštore, pri jazde na koni v okolí mesta, pri golfe vo Veľkej Lomnici (8km) alebo sa môžete len... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Gardoš Milan
Informace poskytnul: Gardošová Iveta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz