PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Belá » Penzion Ján
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová, Belá
Adresa: 
Ján Poliaček, Riećna 76, 01305 Belá,Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-569 3578, mob. +421 (0)910 903 021
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-jan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Novo postavený penzión v obci Belá, ktorá je srdcom národného parku Malá Fatra. Penzión Ján sa nachádza v malebnom prostredí na úpätí Malej Fatry. Ponúkame ubytovanie v 2,3,4 posteľových izbách. V každej z izieb sa nachádza sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Ján je novo postavený penzión v obci Belá, ktorá je srdcom národného parku Malá Fatra. Penzión Ján sa nachádza v malebnom prostredí na úpätí Malej Fatry.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame ubytovanie v 2x4, 1x3, 1x2 posteľových izbách. V každej z izieb sa nachádza sociálne zariadenie (wc, sprcha, umývadlo). V penzióne je spoločenská miestnosť s TV a SAT, a plne vybavená kuchynka. K dispozícií je záhradné posedenie v zime i v lete, s možnosťou grilovania a príjemného posedenia pri ohni.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpalisko Stráňavy, Relaxačné centrum Terchová, Mestská krytá plaváreň, požičovňa kolobežiek, byciklov, lyží, štvorkoliek, reštaurácie, pizzerie, bary, Country salón

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion Ján
Informace poskytnul: Penzion Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz