PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Belá » Penzion Ján
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová, Belá
Adresa: 
Ján Poliaček, Riećna 76, 01305 Belá,Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-jan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Vrátna - Chleb hlásí 0 cm sněhu

Novo postavený penzión v obci Belá, ktorá je srdcom národného parku Malá Fatra. Penzión Ján sa nachádza v malebnom prostredí na úpätí Malej Fatry. Ponúkame ubytovanie v 2,3,4 posteľových izbách. V každej z izieb sa nachádza sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Ján je novo postavený penzión v obci Belá, ktorá je srdcom národného parku Malá Fatra. Penzión Ján sa nachádza v malebnom prostredí na úpätí Malej Fatry.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame ubytovanie v 2x4, 1x3, 1x2 posteľových izbách. V každej z izieb sa nachádza sociálne zariadenie (wc, sprcha, umývadlo). V penzióne je spoločenská miestnosť s TV a SAT, a plne vybavená kuchynka. K dispozícií je záhradné posedenie v zime i v lete, s možnosťou grilovania a príjemného posedenia pri ohni.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpalisko Stráňavy, Relaxačné centrum Terchová, Mestská krytá plaváreň, požičovňa kolobežiek, byciklov, lyží, štvorkoliek, reštaurácie, pizzerie, bary, Country salón

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion Ján
Informace poskytnul: Penzion Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz