PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lesná
Adresa: 
Tatranská Lesná 9, 05960 Tatranská Lomnica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 621 785, +421 (0)903 650 785, +421 (0)52-442 3175
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
lesna.org www.slovenske.cz/lesna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 920 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Sauna

Rodinný penzión LESNA poskytuje ubytovanie a stravovanie v Tatranskej Lesnej č.9 v tichom prostredí obklopený lesom, v nadmorskej výške 920m.n.m. Penzión ponúka ubytovanie v 1, 2, 3, 4 a 5 posteľových s izbách, rodinných izbách 2+1, 2+2, 2+3 vyb. chladničkou, TV, telefónom, trezorom, kúpeľňou a WC.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión LESNA sa nachádza v Meste Vysoké Tatry, Tatranská Lesná č.9 v tichom prostredí obklopený lesom, v nadmorskej výške 920m.n.m. Tatranská Lesná je v strede medzi centrami Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, od ktorých je vzdialený cca 2.5km. Spojenie do centra a do Popradu je zabezpečené pravidelnou železničnou a autobusovou dopravou. V Poprade je medzinárodné letisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky, vybavených chladničkou, TV, trezorom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Väčšina izieb má balkón. Ubytovaným hosťom je k dispozícii reštaurácia a sauna. V prípade záujmu podávame výdatné raňajky formou bufetu a večere výberom z menu. Parkovať je možné na parkovisku pri... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline 12km. Kabínkova lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický štít 2,5km v zime s lyžiarskou zjazdovkou. Múzeum Tanapu v Tatranskej Lomnici 3km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Košťál, s.r.o.
Informace poskytnul: Košťál
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz