PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lesná
Adresa: 
Tatranská Lesná 9, 05960 Tatranská Lomnica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-442 3175, +421 (0)903 621 785
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-442 3175
Web adresa:
lesna.org www.slovenske.cz/lesna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 920 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Sauna

Rodinný penzión LESNA poskytuje ubytovanie a stravovanie v Tatranskej Lesnej č.9 v tichom prostredí obklopený lesom, v nadmorskej výške 920m.n.m. Penzión ponúka ubytovanie v 1, 2, 3, 4 a 5 posteľových s izbách, rodinných izbách 2+1, 2+2, 2+3 vyb. chladničkou, TV, telefónom, trezorom, kúpeľňou a WC.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión LESNA sa nachádza v Meste Vysoké Tatry, Tatranská Lesná č.9 v tichom prostredí obklopený lesom, v nadmorskej výške 920m.n.m. Tatranská Lesná je v strede medzi centrami Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, od ktorých je vzdialený cca 2.5km. Spojenie do centra a do Popradu je zabezpečené pravidelnou železničnou a autobusovou dopravou. V Poprade je medzinárodné letisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky, vybavených chladničkou, TV, trezorom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Väčšina izieb má balkón. Ubytovaným hosťom je k dispozícii reštaurácia a sauna. V prípade záujmu podávame výdatné raňajky formou bufetu a večere výberom z menu. Parkovať je možné na parkovisku pri... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Belianska jaskyňa v Tatranskej kotline 12km. Kabínkova lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický štít 2km v zime s lyžiarskou zjazdovkou. Múzeum Tanapu v Tatranskej Lomnici 3km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Košťál, s.r.o.
Informace poskytnul: Košťál
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz