PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión LESNA sa nachádza v Meste Vysoké Tatry, Tatranská Lesná č.9 v tichom prostredí obklopený lesom, v nadmorskej výške 920m.n.m. Tatranská Lesná je v strede medzi centrami Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, od ktorých je vzdialený cca 2.5km. Spojenie do centra a do Popradu je zabezpečené pravidelnou železničnou a autobusovou dopravou. V Poprade je medzinárodné letisko.
Vybavení a služby
Penzión ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky, vybavených chladničkou, TV, trezorom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Väčšina izieb má balkón. Ubytovaným hosťom je k dispozícii reštaurácia a sauna. V prípade záujmu podávame výdatné raňajky formou bufetu a večere výberom z menu. Parkovať je možné na parkovisku pri penzióne Služba je v cene. Radi uvítame v penzióne hostí všetkých vekových kategórií.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline 12km. Kabínkova lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický štít 2,5km v zime s lyžiarskou zjazdovkou. Múzeum Tanapu v Tatranskej Lomnici 3km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz