Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzión Nemešany Ždiar

Penzión Nemešany Ždiar

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ľubomír Nemešany, Ždiar 169, 05955 Ždiar
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 468 034
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionnemesany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar

Ski Jezersko-Bachledova hlásí 35 cm sněhu

Wi-Fi

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v Penzióne Nemešany, v krásnej prírode malebnej dedinky Ždiar. Ubytovanie poskytujeme v 2,4 lôžkových izbách a apartmáne. Každá ubytovacia jednotka má kuchynský kútik s chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou konvicou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Srdečne Vás vítame v jednom z najkrajších regiónov Slovenska. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v krásnej prírode malebnej dedinky Ždiar. Táto obec so svojimi typickými tradíciami, zvyklosťami, folklórom a kultúrou patrí medzi klenoty Slovenska. Privát Nemešany sa nachádza priamo v centre dediny Ždiar, máme dobrý príjazd ku domu a v blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie poskytujeme v dvoj a štvorlôžkových izbách a dvoch apartmánoch. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, TV a satelit, wifi, rýchlovarnú konvicu, minichladničku, poháre, taniere a príbory. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, TV a biliardom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci Ždiar sa nachádzajú viaceré lyžiarské strediská a ďalšie samostatné menšie vleky, jazdia tu skibusy. V blízkosti sú aj reštauračné zariadenia. V lete možnosť túr do hôr a na Chodník korunami stromov.Vychutnajte si u nás krásne prostredie, príjemnú atmosféru, ako aj množstvo zaujímavých aktivít.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: LBSM Nemesany s.r.o.,
Informace poskytnul: Barbora Nemešanyová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz