PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalet Nemešany Ždiar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Srdečne Vás vítame v jednom z najkrajších regiónov Slovenska. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v krásnej prírode malebnej dedinky Ždiar. Táto obec so svojimi typickými tradíciami, zvyklosťami, folklórom a kultúrou patrí medzi klenoty Slovenska. Chalet Nemešany sa nachádza priamo v centre dediny Ždiar, v blízkosti lesa.
Vybavení a služby
Poskytujeme štýlové ubytovanie pre skupinu 8- 14tich osôb, v piatich izbách s kúpeľńou, TV/SAT, Wifi, chladničkou a mini kuchynkou. Súčasťou objektu je spoločenská miestnosť s profi kuchyňou a altánkom.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci Ždiar sa nachádzajú viaceré lyžiarské strediská a ďalšie samostatné menšie vleky, jazdia tu skibusy. V blízkosti sú aj reštauračné zariadenia. V lete možnosť túr do hôr a na Chodník korunami stromov.Vychutnajte si u nás krásne prostredie, príjemnú atmosféru, ako aj množstvo zaujímavých aktivít.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz