PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Penzión ROHÁČ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Roháčska 157, 027 32 Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/rohac
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Novopostavený penzión v atraktívnej oblasti Západných Tatier-Roháčov v Zuberci. Ponúkame ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách s vlastným soc.zariadením, TV-SAT a v separátnom apartmáne 3+3. K dispozícii je spoločenská miestnosť so zariadenou kuchynkou, altánok s krbom, požičovňa bicyklov


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Okraj obce Zuberec s možnosťou parkovania priamo v areáli. Autobusová zastávka 10m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách s vlastnou kúpelňou a toaletou, TV-SAT, balkón. K dispozícii je spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchynkou. Alebo v separátnom apartmáne 3+3 s terasou, obývacou izbou, kuchynkou, soc.zar. a TV SAT. Možnosť polpenzie. Posedenie v altánku s krbom v samostatnej záhrade pri potoku s mini detským ihriskom. Požičovňa bicyklov. Lyžiareň.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosť turistiky v prekrásnom prostredí Západných Tatier - Roháčoch. Relaxovanie pri teplých prameňoch v Oraviciach (12km), v Aquaparku Tatralandia (20km). Vhodné podmienky na cyklotúry. Možnosť kultúrno-spoločenského vyžitia návštevou Oravského Zámku (20km), múzea drevenej dediny - skanzen (3km), barov, diskoték, reštaurácií. Výborné podmienky na zimné športy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniela Kovalčíková
Informace poskytnul: Peter Kovalčík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz