Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Roháčska 157, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-5395 323, +421 (0)904 238 388
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-rohac.sk
www.slovenske.cz/rohac
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Novopostavený penzión v atraktívnej oblasti Západných Tatier-Roháčov v Zuberci. Ponúkame ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách s vlastným soc.zariadením, TV-SAT a v separátnom apartmáne 3+3. K dispozícii je spoločenská miestnosť so zariadenou kuchynkou, altánok s krbom, požičovňa bicyklov


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Okraj obce Zuberec s možnosťou parkovania priamo v areáli. Autobusová zastávka 10m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách s vlastnou kúpelňou a toaletou, TV-SAT, balkón. K dispozícii je spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchynkou. Alebo v separátnom apartmáne 3+3 s terasou, obývacou izbou, kuchynkou, soc.zar. a TV SAT. Možnosť polpenzie. Posedenie v altánku s krbom v samostatnej záhrade pri potoku s mini detským ihriskom. Požičovňa bicyklov. Lyžiareň.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosť turistiky v prekrásnom prostredí Západných Tatier - Roháčoch. Relaxovanie pri teplých prameňoch v Oraviciach (12km), v Aquaparku Tatralandia (20km). Vhodné podmienky na cyklotúry. Možnosť kultúrno-spoločenského vyžitia návštevou Oravského Zámku (20km), múzea drevenej dediny - skanzen (3km), barov, diskoték, reštaurácií. Výborné podmienky na zimné športy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniela Kovalčíková
Informace poskytnul: Peter Kovalčík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz