PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » PENZIÓN ŠIŠKA ZUBEREC

PENZIÓN ŠIŠKA ZUBEREC

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Ing. Jana Šišková, Roháčska 135, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-5395 788
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionsiska.sk www.slovenske.cz/siska-penzion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 790 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Penzión na konci obce Zuberec, smerom k Roháčom. Celoročné ubytovanie vo veľmi peknom prostredí v blízkosti lesa, s pekným výhľadom na hory. Izby s vlastným soc. zariadením, dve kuchynky, biliard, stolný tenis, altánok, ohnisko, WiFi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Šiška sa nachádza na konci obce Zuberec, smerom k Roháčom. Od nás je do Roháčov nabližšie! Pri budove sa nachádza tiež parkovisko výhradne pre návštevníkov penziónu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame vám celoročné ubytovanie vo veľmi peknom prostredí v blízkosti lesa, s pekným výhľadom na hory. Maximálna ubytovacia kapacita je 20 lôžok. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. K dispozícii je lyžiareň na odkladanie lyží, dve kuchynky a spoločenská miestnosť s TV a s krbom, biliard, stolný tenis, altánok a ohnisko, WiFi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oblasť Roháčov má priaznivé podmienky na vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, zjazdové a bežecké lyžovanie. Lyžiarske strediská v Zuberci a na Roháčoch ponúkajú výborné podmienky na lyžovanie od novembra do apríla. Trate sú upravované a mechanicky zasnežované, možnosťou večerného lyžovania. Z miesta je možné podnikať výlety do blízkeho okolia: Múzeum Oravskej... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: -
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz