PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Penzión u Michala pod Roháčmi

Penzión u Michala pod Roháčmi

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Zuberec, Pribišské 657
Fax: 
+421 (0)43-5395 314
Web adresa:
www.slovenske.cz/michal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 38 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 825 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Není možný

Penzión ponúka celoročné ubytovanie s polpenziou v útulných izbách. K dispozícii stolný futball, stolný tenis, biliard, el. šípky, klzisko, tenis, ohnisko s grilom, sauna, bazén, whirpool, masáže, kozmetika, jazda na koni koči,internet detské ihrisko, požičanie lyží + mnohé iné.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza asi 1km od obce pod lesom pri potôčku a dvoch jazierkach. Dojsť k nám sa dá autom alebo autobusom - autobusová zástavka je vzdialená 200m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie - izby so soc.zariadením, chladničkou, internetom a TV v spoločenskej miestnosti. Stravovanie - raňajky formou švédskeho stola, večera z polpenziového menu polievka, hl. jedlo, dezert. Služby - bazén, sauna, whirpool, masáže, kozmetika, stolný tenis, tenis, biliard, el.šípky, st.futbal, futbal, detské ihrisko, jazda na koni, koči.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie - v okruhu 20km 6 lyžiarskych centier. Turistika v západných Tatrách a 4 priľahlých dolinách. Aquaparky 3 v okolí 30km. Oravský hrad, Múzeum oravskej dediny + mnohé dalšie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Michal Borsík
Informace poskytnul: Borsík Tomáš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz