PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Penzión u Michala pod Roháčmi

Penzión u Michala pod Roháčmi

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Zuberec, Pribišské 657
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-5395 314, +421 (0)905 453 602
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)43-5395 314
Web adresa:
www.michal.sk www.slovenske.cz/michal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 38 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 825 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Není možný

Penzión ponúka celoročné ubytovanie s polpenziou v útulných izbách. K dispozícii stolný futball, stolný tenis, biliard, el. šípky, klzisko, tenis, ohnisko s grilom, sauna, bazén, whirpool, masáže, kozmetika, jazda na koni koči,internet detské ihrisko, požičanie lyží + mnohé iné.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza asi 1km od obce pod lesom pri potôčku a dvoch jazierkach. Dojsť k nám sa dá autom alebo autobusom - autobusová zástavka je vzdialená 200m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie - izby so soc.zariadením, chladničkou, internetom a TV v spoločenskej miestnosti. Stravovanie - raňajky formou švédskeho stola, večera z polpenziového menu polievka, hl. jedlo, dezert. Služby - bazén, sauna, whirpool, masáže, kozmetika, stolný tenis, tenis, biliard, el.šípky, st.futbal, futbal, detské ihrisko, jazda na koni, koči.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie - v okruhu 20km 6 lyžiarskych centier. Turistika v západných Tatrách a 4 priľahlých dolinách. Aquaparky 3 v okolí 30km. Oravský hrad, Múzeum oravskej dediny + mnohé dalšie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Michal Borsík
Informace poskytnul: Borsík Tomáš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz