PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Nova Lesna 125 059 86
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 905 939 006
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionzavada.sk www.slovenske.cz/penzion-zavada
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso

počasí Dolný Smokovec

12 dvojlôžkových izieb a dve trojlôžkové izby s kúpeľňami, WC, televízormi a wi-fi. K dispozícii tri spoločné kuchyne, záhradná chata s grilom, trampolína, altánky, parkovanie pred domom. Pre skupiny do 8 osôb môžeme poskytnúť trojizbový byt s kuchyňou a parkoviskom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Závada sa nachádza v obci Nová Lesná v podhorí najmenších stredoeurópskych veľhôr - Vysokých Tatier.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión Závada ponúka ubytovanie v 10 dvojposteľových izbách, v 3 trojposteľových izbách. Izby v penzióne Závada sú rozložené na troch poschodiach. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC). TV prijímač so satelitom. Na každom poschodí je kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou posedenia pre 8 až 10 osôb. K penziónu patrí aj veľká záhrada... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nová Lesna sa nachádza v centre Tatranského národného parku. Lokalita poskytuje množstvo rekreačných a relaxačných aktivít. Termalne kúpalisko vo Vrbove 14km, komplex Aqua park v Poprade 12km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: RNDr. Ivana Závadová
Informace poskytnul: Ivana Zavadova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz