Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión Závada sa nachádza v obci Nová Lesná v podhorí najmenších stredoeurópskych veľhôr - Vysokých Tatier.
Vybavení a služby
Penzión Závada ponúka ubytovanie v 10 dvojposteľových izbách, v 3 trojposteľových izbách. Izby v penzióne Závada sú rozložené na troch poschodiach. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC). TV prijímač so satelitom. Na každom poschodí je kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou posedenia pre 8 až 10 osôb. K penziónu patrí aj veľká záhrada s terasou a grilom. Navyše ponúkame ubytovanie v kompletne zariadenom trojizbovom byte - apartmáne - so satelitnou televíziou, balkónom a garážou.
Rekreace a služby v okolí
Nová Lesna sa nachádza v centre Tatranského národného parku. Lokalita poskytuje množstvo rekreačných a relaxačných aktivít. Termalne kúpalisko vo Vrbove 14km, komplex Aqua park v Poprade 12km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz