PIEMONTI Bešeňová

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Bešeňová 227,03483 Besenova
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 523 051
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanybesenova.com
www.slovenske.cz/apartmany-piemonti
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

wi-fi Internet

Po domluvě

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

PIEMONTI Vám ponúka príjemné ubytovanie v 4 novo postavených apartmánoch v kľudnej časti vyhľadávanej turistickej obce Bešeňová na Liptove, vhodné pre rodinky s deťmi ako aj partie. Objekt je nefajčiarsky. Apartmány sú plne a štýlovo zariadené. Max kapacita objektu je 19 ľudí. Tešíme sa na Vás


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány ležia v obci Bešeňová. Bešeňová je obec ležiaca v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov vzdialená 10km od okresného mesta Ružomberok, diaľničnou sieťou prepojená s okresným mestom Liptovský Mikuláš, ktorý je od obce 7 min autom. Letisko Poprad-Tatry je vzdialené 73km. Parkovanie pri dome.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

PIEMONTI Vám ponúka príjemné ubytovanie v 4 novo postavených apartmánoch. Vhodné pre rodinky s deťmi ako aj partie. Objekt je nefajčiarsky. Apartmány sú plne a štýlovo zariadené. • Apartmán 1 - Loft - dvojspalňový, max 7 ľudí • Apartmán 2 - Family - jednospálňový, max 5 ľudia • Apartmán 3 - štúdio pre 2 osoby • Apartmán 4 - Deluxe - dvojspálňový, max 5 ľudia. WiFi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je celoročne otvorený Gino Paradise s geotermálnou vodou, ktorá vyviera z hĺbky 1987m s teplotou 60,5°C. Bazény sú vnútorné aj vonkajšie, s termálnou alebo pitnou vodou a s tobogánmi. Vzdialenosť od Thermal Parku je 15 min chôdzou. V okolí apartmánov je množstvo reštauračných zariadení a liptovských kolíb, kde je možné vychutnávať tradičnú liptovskú kuchyňu.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ján Vyšný
Informace poskytnul: Ing. Ján Vyšný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz