PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Čičmany, okres Žilina, Kraj Žilinský - Rajecká Dolina, Strážovské vrchy, Malá Fatra. Príjazd od Žiliny cez Rajec smer na Prievidzu, za obcou Fačkov odbočka Čičmany. Od Bratislavy - diaľnica do Ilavy, odbočka na Ilavu smer Považská Bystrica, v Košeci odbočiť na Zliechov, za obcou Zliecov odbočka na Čičmany. Od Považskej Bystrice smer Rajec, v Rajci smer Prievidza, za obcou Fačkov odbočka Čičmany. Od Prievidze smer Kľak, Fačkovské sedlo, Čičmany.
Vybavení a služby
Drevenica BRUNDZOVCE je novostavba z roku 2003. Napriek tomu sa jej história sa vinie oveľa ďalej. Drevenicová časť je postavená z materiálu 100 rokov starej drevenice dovezenej a následne poskladanej v Čičmanoch a ponúka romantiku drevenice spojenú s pohodlím dnešnej doby. Drevenica BRUNDZOVCE ponúka ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Každý apartmán má vlastnú spoločenskú miestnosť priestorovo spojenú s kuchynským zázemím s kompletne zariadenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, miestnosti na spanie a kúpeľne so sprchovým kútom + WC. Okrem apartmánov je súčasťou drevenice veľká murovaná spoločenská miestnosť s krbom a preskleným výhľadom na terasu s východom na záhradu. Vykurovanie drevenice je riešené elektro-konvektormi s možnosťou lokálnej aj zónovej regulácie. Pre umocnenie romantickej atmosféry dovolenky trávenej v drevenici je objekt možné vykurovať aj teplovzdušným krbom s núteným rozvodom teplého vzduchu. Parkovanie je priamo pri dome.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Kúpele Rajecké Teplice 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok + kúpele + ZOO Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod., vrch Kľak, Fačkovské sedlo - turistika 4hod., lyžiarske stredisko Javorinka, Čičmany - 500m, a mnoho iných
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz