Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Čičmany » Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany

Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Čičmany
Adresa: 
Čičmany č.domu 135, 013 17 Čičmany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 814 551
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.cicmany.info
www.slovenske.cz/brundzovce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 655 m.

Po domluvě

počasí Čičmany počasí Čičmany

Drevenica BRUNDZOVCE = drevenica v pamiatkovej zóne obce Čičmany, známou svojou unikátnou architektúrou maľovaných dreveníc. Ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Celková kapacita celého objektu je 13 miest + 4 prístelky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Čičmany, okres Žilina, Kraj Žilinský - Rajecká Dolina, Strážovské vrchy, Malá Fatra. Príjazd od Žiliny cez Rajec smer na Prievidzu, za obcou Fačkov odbočka Čičmany. Od Bratislavy - diaľnica do Ilavy, odbočka na Ilavu smer Považská Bystrica, v Košeci odbočiť na Zliechov, za obcou Zliecov odbočka na Čičmany. Od Považskej Bystrice smer Rajec, v Rajci smer... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Drevenica BRUNDZOVCE je novostavba z roku 2003. Napriek tomu sa jej história sa vinie oveľa ďalej. Drevenicová časť je postavená z materiálu 100 rokov starej drevenice dovezenej a následne poskladanej v Čičmanoch a ponúka romantiku drevenice spojenú s pohodlím dnešnej doby. Drevenica BRUNDZOVCE ponúka ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpele Rajecké Teplice 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok + kúpele + ZOO Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod., vrch Kľak, Fačkovské sedlo - turistika 4hod., lyžiarske stredisko Javorinka, Čičmany - 500m, a mnoho iných

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Peter GOMOLA - DEJAG
Informace poskytnul: Peter GOMOLA
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz