PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Čičmany » Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany

Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Čičmany
Adresa: 
Čičmany č.domu 135, 013 17 Čičmany
Web adresa:
www.slovenske.cz/brundzovce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 655 m.

počasí Čičmany

Po domluvě

Drevenica BRUNDZOVCE = drevenica v pamiatkovej zóne obce Čičmany, známou svojou unikátnou architektúrou maľovaných dreveníc. Ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Celková kapacita celého objektu je 13 miest + 4 prístelky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Čičmany, okres Žilina, Kraj Žilinský - Rajecká Dolina, Strážovské vrchy, Malá Fatra. Príjazd od Žiliny cez Rajec smer na Prievidzu, za obcou Fačkov odbočka Čičmany. Od Bratislavy - diaľnica do Ilavy, odbočka na Ilavu smer Považská Bystrica, v Košeci odbočiť na Zliechov, za obcou Zliecov odbočka na Čičmany. Od Považskej Bystrice smer Rajec, v Rajci smer... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Drevenica BRUNDZOVCE je novostavba z roku 2003. Napriek tomu sa jej história sa vinie oveľa ďalej. Drevenicová časť je postavená z materiálu 100 rokov starej drevenice dovezenej a následne poskladanej v Čičmanoch a ponúka romantiku drevenice spojenú s pohodlím dnešnej doby. Drevenica BRUNDZOVCE ponúka ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpele Rajecké Teplice 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok + kúpele + ZOO Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod., vrch Kľak, Fačkovské sedlo - turistika 4hod., lyžiarske stredisko Javorinka, Čičmany - 500m, a mnoho iných

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Peter GOMOLA - DEJAG
Informace poskytnul: Peter GOMOLA
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz