TOPlist

Penzion Javorina - Čičmany

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom,ktorý sa nachádza v jednej z top lokalít SR- obec Čičmany. Obec je známe svojími jedinečnými pomaľovanými domčekmi a je zapísaná v Unescu. Penzión so svojou domáckou atmosférou , v duchu tradícii, vám ponúka: ubytovanie, stravovanie, weleness,či mini farmu domácich zvierat. Naša domáca, Slovenská kuchyňa, uspokojí aj najväčších gurmánov. Ubytovanie v 2,3 lôžkových izbách a apartmánoch so socialným zariadením a TV. V penzióne je reštaurácia ( kapacita 44 miest) s možnosťou celodenného stravovania. V letných mesiacoch môžete ochutnať Slovenské špeciality na terase s grillom a živou hudbou. Na večerné chvíle oddychu slúži kamenná vináreň (kapacita 45miest) s krbom ,biliardom, stolovým futbalom a šípkami. Náš gazdovský dvor s domácimi zvieratami, či ohniskom a grilom, dáva možnosť pravého vidieckeho oddychu. V relexačnej časti penziónu vam ponúkame saunu,vírivu vaňu a masáže. Nádherné prostredie Strážovských vrchov, ponúka v lete množstvo turistiky, a v zimných mesiacoch kvalitné lyžovanie( ski stredisko od nás 300m). V duchu tradícii poriadame Tradičnú Čičmanskú zabíjačku, Deň Slovenského sedliaka, fašiangové slávnosti, či stavanie Máje. Pozývame vás do oázy kľudu , v obci kde dýcha ešte atmosféra minulosti... Obec Čičmany - Strážovské vrchy - Malá Fatra. Príjazd od Žiliny, cez Rajec. Príjazd od Bratislava - dialnica do Ilavy, cez Košecu, Zliechov.
Vybavení a služby
Penzion ponúka: izby so socialným zariadením, TV a SAT, reštauráciu 45 miest, štýlovú kamennú vináreň 45 miest, relax centrum - sauna + víriva vaňa, požičovňa bicyklov, internet pre ubytovaných, zvieracia obora, ihrisko - futbal, volejbal, petanque ohnisko.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Kúpele Rajecké Teplic 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod, vrch Kľak - turistika 4hod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz