PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Čičmany » Penzion Javorina - Čičmany

Penzion Javorina - Čičmany

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Čičmany
Adresa: 
Penzion Javorina - Čičmany
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionjavorina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 42 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

počasí Čičmany

Po domluvě

Penzión Javorina sa nachádza v jednej top lokalít SR, v obci Čičmany, chránenou Unescom. Ponúkame domácke ubytovanie, stravovanie v duchu tradícii. Lyžovanie 300m, letná turistika v prekrásnom prostredí Strážovských vrchov. Akcie - tradičná Čičmanská zabíjačka, Deň Slovenského sedliaka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom,ktorý sa nachádza v jednej z top lokalít SR- obec Čičmany. Obec je známe svojími jedinečnými pomaľovanými domčekmi a je zapísaná v Unescu. Penzión so svojou domáckou atmosférou , v duchu tradícii, vám ponúka: ubytovanie, stravovanie, weleness,či mini farmu domácich zvierat. Naša domáca, Slovenská kuchyňa,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion ponúka: izby so socialným zariadením, TV a SAT, reštauráciu 45 miest, štýlovú kamennú vináreň 45 miest, relax centrum - sauna + víriva vaňa, požičovňa bicyklov, internet pre ubytovaných, zvieracia obora, ihrisko - futbal, volejbal, petanque ohnisko.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpele Rajecké Teplic 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod, vrch Kľak - turistika 4hod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kráľovstvo s.r.o.
Informace poskytnul: Branislav Sisik
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz