PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Čičmany » Penzion Javorina - Čičmany

Penzion Javorina - Čičmany

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Čičmany
Adresa: 
Penzion Javorina - Čičmany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 611 145, +421 (0)905 835 089
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionjavorina.sk www.slovenske.cz/penzionjavorina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 42 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

počasí Čičmany

Po domluvě

Wellness

Sauna

Penzión Javorina sa nachádza v jednej top lokalít SR, v obci Čičmany, chránenou Unescom. Ponúkame domácke ubytovanie, stravovanie v duchu tradícii. Lyžovanie 300m, letná turistika v prekrásnom prostredí Strážovských vrchov. Akcie - tradičná Čičmanská zabíjačka, Deň Slovenského sedliaka.

Celkové vybavení objektu
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom,ktorý sa nachádza v jednej z top lokalít SR- obec Čičmany. Obec je známe svojími jedinečnými pomaľovanými domčekmi a je zapísaná v Unescu. Penzión so svojou domáckou atmosférou , v duchu tradícii, vám ponúka: ubytovanie, stravovanie, weleness,či mini farmu domácich zvierat. Naša domáca, Slovenská kuchyňa,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion ponúka: izby so socialným zariadením, TV a SAT, reštauráciu 45 miest, štýlovú kamennú vináreň 45 miest, relax centrum - sauna + víriva vaňa, požičovňa bicyklov, internet pre ubytovaných, zvieracia obora, ihrisko - futbal, volejbal, petanque ohnisko.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kúpele Rajecké Teplic 25km, Slovenský Betlehém - Rajecká Lesná 12km, zámok Bojnice 40km, zámok Kunerád 25km, vrch Strážov - turistika 4hod, vrch Kľak - turistika 4hod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kráľovstvo s.r.o.
Informace poskytnul: Branislav Sisik
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz