Ubytovanie Camp Martinko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privát MARTINKO sa nachádza v obci Stará Lesná v podhorí Vysokých Tatier, v blízkosti obci Tatranská Lomnica (4km) a Starý Smokovec (8km).
Vybavení a služby
Mobilný dom (4 lôžka) - TV, WIFI; kuchynská časť komplet vybavená (chladnička, mikrovlná rúra, varná kanvica); sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC); altánok s posedením; hojdačka, vonkajšie posedenie s ohniskom, parkovanie v uzavretom dvore zdarma • BUFET HOREC: možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a plnej penzie; letná terasa; ubytovaným hosťom ponúkame 10% zľavu na stravu, pri ubytovaní dlhšie ako 5 dni

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z ubytovania je možné podnikať výlety za poznaním prírodných krás Spiša (Belianská jaskyňa, Pieniny, Slovenský raj), historických pamiatok (Červený Kláštor, Kežmarok, Levoča,, Spišský hrad) a na termálne kúpaliská AquaCity Poprad (14km), Vrbov (8km) a Vyšné Ružbachy. Toto prostredie ponúka veľa možností na relaxáciu a príjemné trávenie voľného času (pešie, cyklistické a vysokohorské túry, sauny, solária, masáže, kryté bazény, tenisové kurty, golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici). V zime je možnosť lyžovať na bežeckých tratiach a v lyžiarských strediskách Tatranská Lomnica-Jamy, Skalnaté Pleso, Ždiar, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz