TOPlist

Ubytovanie Camp Martinko

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Stara Lesna
Adresa: 
František Martinko,ul. Poľná 282/16 Stará Lesná 059 52
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0) 903 901 057, +421 (0) 939 010 58
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.martinko.net
www.slovenske.cz/privat-martinko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica počasí Tatranská Lomnica


Poloha a dosažitelnost

Privát MARTINKO sa nachádza v obci Stará Lesná v podhorí Vysokých Tatier, v blízkosti obci Tatranská Lomnica (4km) a Starý Smokovec (8km).

Vybavení a služby

Mobilný dom (4 lôžka) - TV, WIFI; kuchynská časť komplet vybavená (chladnička, mikrovlná rúra, varná kanvica); sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC); altánok s posedením; hojdačka, vonkajšie posedenie s ohniskom, parkovanie v uzavretom dvore zdarma • BUFET HOREC: možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a... více >>

Rekreace a služby v okolí

Z ubytovania je možné podnikať výlety za poznaním prírodných krás Spiša (Belianská jaskyňa, Pieniny, Slovenský raj), historických pamiatok (Červený Kláštor, Kežmarok, Levoča,, Spišský hrad) a na termálne kúpaliská AquaCity Poprad (14km), Vrbov (8km) a Vyšné Ružbachy. Toto prostredie ponúka veľa možností na relaxáciu a príjemné trávenie voľného času (pešie, cyklistické... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Frantisek Martinko
Informace poskytnul: František Martinko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz