PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Stará Lesná » Ubytovanie Camp Martinko

Ubytovanie Camp Martinko

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Stara Lesna
Adresa: 
František Martinko,ul. Poľná 282/16 Stará Lesná 059 52
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Ubytovanie Camp Martinko chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Objekt je vhodný pre rodiny s deťmi, má záhradu, altánok na grilovanie. Ponúkame 1 mobilny dom (2 izby po 2 posteliach), komplet vybavene včetne WC, sprchy, kuchynka, WIFI, parkovisko. Moznosť stravovania. Neďaleko termálne kúpaliská AQUACITY Vrbov


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát MARTINKO sa nachádza v obci Stará Lesná v podhorí Vysokých Tatier, v blízkosti obci Tatranská Lomnica (4km) a Starý Smokovec (8km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Mobilný dom (4 lôžka) - TV, WIFI; kuchynská časť komplet vybavená (chladnička, mikrovlná rúra, varná kanvica); sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC); altánok s posedením; hojdačka, vonkajšie posedenie s ohniskom, parkovanie v uzavretom dvore zdarma • BUFET HOREC: možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Z ubytovania je možné podnikať výlety za poznaním prírodných krás Spiša (Belianská jaskyňa, Pieniny, Slovenský raj), historických pamiatok (Červený Kláštor, Kežmarok, Levoča,, Spišský hrad) a na termálne kúpaliská AquaCity Poprad (14km), Vrbov (8km) a Vyšné Ružbachy. Toto prostredie ponúka veľa možností na relaxáciu a príjemné trávenie voľného času (pešie, cyklistické... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz