Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.
Vybavení a služby
Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne a účelne zariadených 4 mezonetových apartmánoch s kapacitou 4 osôb. Súčasťou prízemia každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou, posedenie, chladnička a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkrovnej spálňovej časti apartmánu sú umiestnené dve samostatné lôžka. Všetci ubytovaní hostia majú možnosť využívať priestrannú spoločenskú miestnosť spojenú s kompletne vybavenou kuchyňou slúžiacou na prípravu chutných jedál. Využívať v nej môžete plynový sporák s elektrickou rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a kávovar. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní, resp. v uzavretom dvore.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci sa nachádza niekoľko reštaurácií, obchod s potravinami a pošta. Cca 4km sa nachádza známe tatranské lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica. 15km vzdialený aquapark Aquacity Poprad.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz