PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Slnečná 166/16, 059 52 Stará Lesná
Web adresa:
www.slovenske.cz/ubytovaniemonika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Po domluvě

Tento privát sa nachádza v Starej Lesnej na úpätí Vysokých Tatier. Naskytá sa odtiaľto ďalekosiahly výhľad na Vysoke Tatry. Privát ponúka terasu i posedenie. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Súčasťou každej izby je samostatna kupelna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne a účelne zariadených 4 mezonetových apartmánoch s kapacitou 4 osôb. Súčasťou prízemia každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou, posedenie, chladnička a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkrovnej spálňovej časti apartmánu sú umiestnené dve samostatné lôžka. Všetci ubytovaní hostia majú... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci sa nachádza niekoľko reštaurácií, obchod s potravinami a pošta. Cca 4km sa nachádza známe tatranské lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica. 15km vzdialený aquapark Aquacity Poprad.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Patrik Varchol
Informace poskytnul: Ubytovavatel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz