PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Slnečná 166/16, 059 52 Stará Lesná
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 785 758, +421 (0)904 121 657
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/ubytovaniemonika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Po domluvě

Tento privát sa nachádza v Starej Lesnej na úpätí Vysokých Tatier. Naskytá sa odtiaľto ďalekosiahly výhľad na Vysoke Tatry. Privát ponúka terasu i posedenie. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Súčasťou každej izby je samostatna kupelna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne a účelne zariadených 4 mezonetových apartmánoch s kapacitou 4 osôb. Súčasťou prízemia každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou, posedenie, chladnička a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkrovnej spálňovej časti apartmánu sú umiestnené dve samostatné lôžka. Všetci ubytovaní hostia majú... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci sa nachádza niekoľko reštaurácií, obchod s potravinami a pošta. Cca 4km sa nachádza známe tatranské lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica. 15km vzdialený aquapark Aquacity Poprad.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Patrik Varchol
Informace poskytnul: Ubytovavatel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz