TOPlist

U Sršňa Liptovská Teplá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión sa nachádza v Liptovskej Teplej, 10km od Ružomberka v smere na Liptovský Mikuláš, 2km od termálneho kúpaliska Bešeňová a 3km od kúpeľov Lúčky. Autobusové apojenie je z Ružomberka, vlakové spojenie: rýchlik do Ružomberka, osobný vlak do stanice Liptovská Teplá, do penziónu je zo stanice cca 500m. Z hlavnej cesty smer Ružomberok - Liptovský Mikuláš sa do Liptovskej teplej odbočuje v Ivachnovej.
Vybavení a služby
Penzión má 4 2-4 postelové izby, každá má vlastné WC, kúpelňu, TV, na každej izbe je možné internetové pripojenie. Na prízemí sa nachádza reštaurácia s kapacitou 30 miest, v letných mesiacoch je k dispozícii terasa s vyhliadkou na záhradu a riečku Teplianka. V záhrade sa nachádza pstruhový rybník, kde je možnosť vlastného výlovu a grilovania rýb v záhradnom krbe.
Rekreace a služby v okolí
Zimné mesiace: lyžovanie v lyžiarskych strediskách Malino Brdo 10km, Kubínska Hola 20km, Donovaly 30km, Jasná 30km, Štrbské Pleso 60km. Kúpanie v termálnych kúpaliskách: Bešeňová, kúpele Lúčky, Tatralandia Liptovský Mikuláš. Letné mesiace: turistika - Chočské vrchy, Veľká Fatra, Nízke Tatry, Západné Tatry. Cykloturistika: všetky stupne náročnosti. Vodné športy: kúpalisko Bešeňová a Lúčky, vodná nádrž Liptovská Mara.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz