U Sršňa Liptovská Teplá

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovská Teplá
Adresa: 
Liptovská Teplá, č. d. 93, 034 83 Liptovská Teplá
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 433 074
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.usrsna.sk
www.slovenske.cz/usrsna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Penzión sa nachádza 2km od termálneho kúpaliska Bešeňová. 15 lôžok v 2-4 postelových izbách, každá izba ma WC, kúpelňu so sprchou, TV. V reštaurácii sa varia liptovské špeciality. V záhrade pri penzióne je pstruhové jazierko s možnosťou výlovu a grilovania pstruhov.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v Liptovskej Teplej, 10km od Ružomberka v smere na Liptovský Mikuláš, 2km od termálneho kúpaliska Bešeňová a 3km od kúpeľov Lúčky. Autobusové apojenie je z Ružomberka, vlakové spojenie: rýchlik do Ružomberka, osobný vlak do stanice Liptovská Teplá, do penziónu je zo stanice cca 500m. Z hlavnej cesty smer Ružomberok - Liptovský Mikuláš sa do Liptovskej teplej odbočuje v Ivachnovej.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión má 4 2-4 postelové izby, každá má vlastné WC, kúpelňu, TV, na každej izbe je možné internetové pripojenie. Na prízemí sa nachádza reštaurácia s kapacitou 30 miest, v letných mesiacoch je k dispozícii terasa s vyhliadkou na záhradu a riečku Teplianka. V záhrade sa nachádza pstruhový rybník, kde je možnosť vlastného výlovu a grilovania rýb v záhradnom krbe.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimné mesiace: lyžovanie v lyžiarskych strediskách Malino Brdo 10km, Kubínska Hola 20km, Donovaly 30km, Jasná 30km, Štrbské Pleso 60km. Kúpanie v termálnych kúpaliskách: Bešeňová, kúpele Lúčky, Tatralandia Liptovský Mikuláš. Letné mesiace: turistika - Chočské vrchy, Veľká Fatra, Nízke Tatry, Západné Tatry. Cykloturistika: všetky stupne náročnosti. Vodné športy:... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ján Sršeň
Informace poskytnul: Ing. Sršeň Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz