TOPlist

Apartmany Dreams, Bešeňová 50% ZLAVA mimo sezónu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Bešeňová sa nacháchadza v Nizkych Tatrách, okres Ružomberok.14km od Liptovského Mikuláša, a 8km od Ružomberka.
Vybavení a služby
Poskytujeme príjemné rodinné ubytovanie v apartmánovom dome. 4 rodinné vybavené apartmány a dve dvojlôžkové izby. Izby a apartmány sú s kompletným sociálnym vybavením, TV, internet, kuchynka, možnosť prístelky. Letná terasa s grilom, detský kútik, parkovisko. Ubytovacia kapacita je 20 osôb.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obec Bešeňová ponúka celoročne termálne kupalisko, masáže, sauny, reštauracie. V zimnom obdobý oblúbená lyžovačka (Jásná 30km, Malino Brdo 10km, Donovaly 40km). Turistiku v Demanovskej doline si určite vychutná každý milovnik prírody. Nádherné prostredie, jaskyne, ktoré majú svoje čaro. A možno aj trošku adrenalínu v Pavčinej Lehote na bobovej dráhe, alebo v Tarzanii. Nedaleko Bešeňovej, Liptovská Mara kde možete využiť kupanie vo vodnej nádrži, člnkovanie, banán, vodný skuter, výletná loď. Tatralandia vela možností, zabavy pre všetky vekové kategorie.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz