PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Apartmany Dreams, Bešeňová

Apartmany Dreams, Bešeňová

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Bešeňová 118
Web adresa:
www.slovenske.cz/pallova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Ubytovanie v sukromi, 2x dvojposteľová izba, izba je vybavená kuchynským kútom, televizorom, chladničkou, vlastnou toaletou a sprchou. 4x APARTMÁNY, apartmán je dvojizbový, 1x3 pevné lôžka, 2x4+1 pevné ložka, 1x5 pevné ložka. V záhradke detský kútik, posedenie, gril


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová sa nacháchadza v Nizkych Tatrách, okres Ružomberok.14km od Liptovského Mikuláša, a 8km od Ružomberka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme príjemné rodinné ubytovanie v apartmánovom dome. 4 rodinné vybavené apartmány a dve dvojlôžkové izby. Izby a apartmány sú s kompletným sociálnym vybavením, TV, internet, kuchynka, možnosť prístelky. Letná terasa s grilom, detský kútik, parkovisko. Ubytovacia kapacita je 20 osôb.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Bešeňová ponúka celoročne termálne kupalisko, masáže, sauny, reštauracie. V zimnom obdobý oblúbená lyžovačka (Jásná 30km, Malino Brdo 10km, Donovaly 40km). Turistiku v Demanovskej doline si určite vychutná každý milovnik prírody. Nádherné prostredie, jaskyne, ktoré majú svoje čaro. A možno aj trošku adrenalínu v Pavčinej Lehote na bobovej dráhe, alebo v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: Pallova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz