Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Apartmany Dreams, Bešeňová 50% ZLAVA mimo sezónu

Apartmany Dreams, Bešeňová 50% ZLAVA mimo sezónu

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Bešeňová 118
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918 883 011
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanydreams.sk
www.slovenske.cz/pallova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

wi-fi Internet

Není možný

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Ubytovanie v sukromi, 2x dvojposteľová izba, izba je vybavená kuchynským kútom, televizorom, chladničkou, vlastnou toaletou a sprchou. 4x APARTMÁNY, apartmán je dvojizbový, 1x3 pevné lôžka, 2x4+1 pevné ložka, 1x5 pevné ložka. V záhradke detský kútik, posedenie, gril


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová sa nacháchadza v Nizkych Tatrách, okres Ružomberok.14km od Liptovského Mikuláša, a 8km od Ružomberka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme príjemné rodinné ubytovanie v apartmánovom dome. 4 rodinné vybavené apartmány a dve dvojlôžkové izby. Izby a apartmány sú s kompletným sociálnym vybavením, TV, internet, kuchynka, možnosť prístelky. Letná terasa s grilom, detský kútik, parkovisko. Ubytovacia kapacita je 20 osôb.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Bešeňová ponúka celoročne termálne kupalisko, masáže, sauny, reštauracie. V zimnom obdobý oblúbená lyžovačka (Jásná 30km, Malino Brdo 10km, Donovaly 40km). Turistiku v Demanovskej doline si určite vychutná každý milovnik prírody. Nádherné prostredie, jaskyne, ktoré majú svoje čaro. A možno aj trošku adrenalínu v Pavčinej Lehote na bobovej dráhe, alebo v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: Pallova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz