PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytovanie v Súľove

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privát Súľov sa nachadza priamo v Súľove - centre Súľovských skál, uprostred najkrajšieho skalného mesta na Slovensku. Súľovské skaly sú ľahko dostupné autom zo Žiliny - 25km , Ostravy alebo Zlína - 100km, Brno a Bratislava asi 200km, vlakom zo stanice Bytča - 7km. Panorámu skál je vidieť priamo z dialnice D1 z Bratislavy do Žiliny.
Vybavení a služby
Komfortné ubytovacie zariadenie, v novo zrekonštruovanom dome. Ubytovať sa dá v 9 miestnom apartmáne s tromi izbami, a veľkou spoločenskou miestnosťou, alebo v samostatných dvoj a trojposteľvých izbách, ktoré majú každá samostatnú plne vybavenú kuchynku, sprchu s WC, sat/TV, balkón. Vonku je možnosť opekať, grilovať.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Odporúčame navštíviť - Súľovský hrad, Dračiu jaskyňu, náučný chodník, alebo hrebeňovú túru okolo Súľova, Zámok v Bytči a Sobášny palác. Starobylé centrum Žiliny, Budatínsky, Lietavský, Hričovský a Považský hrad, Hlbocký vodopád, Hrad Strečno a splaviť Váh na pltiach. Osviežiť sa môžete na kúpaliskách v Bytči, Rajci, Rajeckých Tepliciach, kde nájdete aj svetoznáme kúpele Afrodita. Okolie je veľmi vhodné na cykloturistiku - množstvo značených trás.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz