PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Súľov » Ubytovanie v Súľove

Ubytovanie v Súľove

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Súľov
Adresa: 
Súľov 183
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 830 956, +421 (0)902 308 782
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sulovskeskaly.sk www.slovenske.cz/ubytovanievsulove
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna - Paseky

Wi-Fi

Je možný

Ubytovanie v Súľove - centre Súľovských skál. Máme pre Vás pripravený apartmán a tri izby spolu 16 miest v komfortne zariadenom dome. Vybavenie - každá izba samostané WC s kúpelňou, kuchynka, TV, balkón. Možnosť grilovať, opekať, požičať bicykle. Free WIFI v celom objekte a okolí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Súľov sa nachadza priamo v Súľove - centre Súľovských skál, uprostred najkrajšieho skalného mesta na Slovensku. Súľovské skaly sú ľahko dostupné autom zo Žiliny - 25km , Ostravy alebo Zlína - 100km, Brno a Bratislava asi 200km, vlakom zo stanice Bytča - 7km. Panorámu skál je vidieť priamo z dialnice D1 z Bratislavy do Žiliny.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komfortné ubytovacie zariadenie, v novo zrekonštruovanom dome. Ubytovať sa dá v 9 miestnom apartmáne s tromi izbami, a veľkou spoločenskou miestnosťou, alebo v samostatných dvoj a trojposteľvých izbách, ktoré majú každá samostatnú plne vybavenú kuchynku, sprchu s WC, sat/TV, balkón. Vonku je možnosť opekať, grilovať.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Odporúčame navštíviť - Súľovský hrad, Dračiu jaskyňu, náučný chodník, alebo hrebeňovú túru okolo Súľova, Zámok v Bytči a Sobášny palác. Starobylé centrum Žiliny, Budatínsky, Lietavský, Hričovský a Považský hrad, Hlbocký vodopád, Hrad Strečno a splaviť Váh na pltiach. Osviežiť sa môžete na kúpaliskách v Bytči, Rajci, Rajeckých Tepliciach, kde nájdete aj svetoznáme... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Juraj Maslík
Informace poskytnul: Maslík Juraj
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz