PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pôvodná drevenica

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovská Teplá
Adresa: 
Krmeš 275, 032 13 Vlachy
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Pôvodná drevenica chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Je možný

Pôvodná drevenica poskytuje príjemné ubytovanie pre 4 osoby. Na prízemí je k dispozícii tradične zariadená kuchyňa s elektrickou jednoplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou konvicou a kompletným kuchynským riadom. Vedľa sa nachádza sprchovací kút a wc. V podkroví sa nachádza spáleň pre 4 osôb.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

1km je vzdialený výjazd z dialnice Ivachnová - Prešov a opačne, 200m železničná stanica, 7km Ružomberok, 20km Liptovský Mikuláš. Parkovanie vo dvore.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pôvodná drevenica poskytuje príjemné ubytovanie pre 4 osoby. Na prízemí je k dispozícii tradične zariadená kuchyňa s elektrickou jednoplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou konvicou a kompletným kuchynským riadom. Vedľa sa nachádza sprchovací kút a wc. V podkroví sa nachádza spáleň pre 4 osôb. Možnosť opekania na prenosnom grille v záhrade

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Objekt sa nachádza 1km od termálneho kúpaliska Bešeňová, 3km Kúpele Lúčky, 10km Aqapark Tatralandia, 30km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz