Privát Grobarčík

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
ul.Hrady 302, 027 32 ZUBEREC
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 032 368, +421 (0)908 519 858
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/grobarcik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Ubytovanie v centre obce Zuberec v dvoch apartmánoch v podkroví rod. domu. V apartmáne 1 sa nachádza 2x dvojlôžková spálňa, sprcha, WC, plne vybavená kuchyňa so sedením, TV. V apartmáne 2 sa nachádza 2x 2lôžková spálňa, sprcha, WC, plne vybavená kuchynka so sedením TV. Veľmi vhodné pre rodiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš privát sa nachádza v centre obce Zuberec, východiskovej obce do pohoria Západných Tatier - Roháčov. Pobyty je možné využívať celoročne, keďže je tu krásne v každom ročnom období. Tento rok do atrakcii pribudla aj novootvorená Brestovská jaskyňa.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na ubytovanie po núkame 2 apartmány • Apartmán č.1 má dve oddelené spálne po 2 lôžka, plne vybavenú kuchyňu s možnosťou spol.posedenia a TV, WIFI zadarmo, soc.zar. • Apartmán č.2 má 2 samoststné spálne po 2 lôžka, plne vybavenú kuchyňu s TV, wifi, soc.zar. • Vo veľkom dvore pri dome je možnošť posedenia v altánku pri grilovačke a hrách(begbinton, loptových hrách).... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Zuberca sa nachádza veľa zaujímavostí. Leto: pohorie Roháče, termálne kúpaliská Oravice - 10km, Tatralandia - 25km, Bešeňová - 28km, Múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada a iné. V zime sú to zas perfektne pripravené zjazdovky na Roháčoch - Spálená, priamo v obci Mlilotín a Janovky, Oravice - 10km, Vitanová - 13km. V Zuberci si na svoje... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Grobarčík Vladimír
Informace poskytnul: Grobarčíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz