PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Privát Grobarčík

Privát Grobarčík

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
ul.Hrady 302, 027 32 ZUBEREC
Web adresa:
www.slovenske.cz/grobarcik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie v centre obce Zuberec v dvoch apartmánoch v podkroví rod. domu. V apartmáne 1 sa nachádza 2x dvojlôžková spálňa, sprcha, WC, plne vybavená kuchyňa so sedením, TV. V apartmáne 2 sa nachádza 2x 2lôžková spálňa, sprcha, WC, plne vybavená kuchynka so sedením TV. Veľmi vhodné pre rodiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš privát sa nachádza v centre obce Zuberec, východiskovej obce do pohoria Západných Tatier - Roháčov. Pobyty je možné využívať celoročne, keďže je tu krásne v každom ročnom období. Tento rok do atrakcii pribudla aj novootvorená Brestovská jaskyňa.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na ubytovanie po núkame 2 apartmány • Apartmán č.1 má dve oddelené spálne po 2 lôžka, plne vybavenú kuchyňu s možnosťou spol.posedenia a TV, WIFI zadarmo, soc.zar. • Apartmán č.2 má 2 samoststné spálne po 2 lôžka, plne vybavenú kuchyňu s TV, wifi, soc.zar. • Vo veľkom dvore pri dome je možnošť posedenia v altánku pri grilovačke a hrách(begbinton, loptových hrách).... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Zuberca sa nachádza veľa zaujímavostí. Leto: pohorie Roháče, termálne kúpaliská Oravice - 10km, Tatralandia - 25km, Bešeňová - 28km, Múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada a iné. V zime sú to zas perfektne pripravené zjazdovky na Roháčoch - Spálená, priamo v obci Mlilotín a Janovky, Oravice - 10km, Vitanová - 13km. V Zuberci si na svoje... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Grobarčík Vladimír
Informace poskytnul: Grobarčíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz