PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovské Sliače
Adresa: 
Dolná Roveň 1332/13, 034 84 Liptovské Sliače
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 800 449
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privathela.sk www.slovenske.cz/privathela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Ubytovanie v súkromí v rodinnom dome. V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Bešeňová, vodná nádrž Liptovská Mara, aquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok Malinô Brdo.

Silvestr 2021 / 2022

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2021
Přivítejte příchod Nového roku 2022 v objektu Privat HELA

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Liptovské Sliače sa nachádza v údolí medzi Chočskými vrchmi a Nízkymi Tatrami. Na polceste medzi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom. Táto poloha je ideálna pre každého kto chce navštíviť a spoznávať krásy Liptova. Obec sa skladá s troch častí: Nižný Sliač, Stredný Sliač a Vyšný Sliač. Privát HELA sa nachádza v Strednom Sliači č.938.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozícii sú štyri samostatné izby s lôžkami a nábytkom, plne vybavená kuchyňa s mikrovlnkou a chladničkou, spoločenská miestnosť s krbom, TV a balkónom, kúpeľňa a WC. Dve izby sú 4-lôžkové a dve izby 2-lôžkové, spolu 12 lôžok. Horúce letné večery si môžete spríjemniť posedením v záhradnom altánku s grilovaním alebo opekaním. Parkovanie je zabezpečené vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci sa nachádza Obchodný dom, Cukráreň, Tenisové kurty, Bar, Expreso. Za priaznivého počasia je možnosť voziť sa na konskom chrbte, dá sa dohodnúť výlet na konskom záprahu. 3km od apartmánov sa nachádza prírodný minerálny prameň a jazierko. Pri minerálnom prameni sa nachádzajú chránené krajinné útvary – Sliačanské travertiny. Pri vysokohorských túrach – možnosť... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Sleziaková
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz