PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Lúčky pri Bešeňovej » Ubytovanie Lenka - Lúčky - Bešeňová

Ubytovanie Lenka - Lúčky - Bešeňová

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lúčky pri Bešeňovej
Adresa: 
Lúčky pri Bešeňovej , ulica 5. Apríla 55 Lúčky
Web adresa:
www.slovenske.cz/kojs
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Ubytovanie v kúpelnej obci Lúčky v Žilinskom kraji pod Chočskými vrchmi 5 km od termálneho kúpaliska GINO PARADISE Bešeňová a 700m od AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. Rozloženie izieb je možné kombinovať podľa vašej požiadavky a tým sa stáva vhodný pre dvojice, štvorice ale aj rodiny s deťmi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

LIPTOV, NÍZKE TATRY, CHOČSKÉ VRCHY, GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, KÚPELE LÚČKY, Thermál park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Malinô Brdo,Chopok - Jasná...

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie pre 2 - 12 osôb. Útulný privát Lenka - Lúčky - BEŠEŇOVÁ. Ubytovanie v príjemnom priváte Lenka v kúpelnej obci Lúčky v Žilinskom kraji pod Chočskými vrchmi 5 km od termálneho kúpaliska GINO PARADISE v Bešeňovej a 700 m od AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. V priváte Lenka je možné rozloženie izieb kombinovať podľa vašej požiadavky a tým sa stáva vhodný pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie : Kúpele Lúčky, AQUA-VITAL PARK LÚČKY 700m, AQUAPARK Bešenová 5km, AQUAPARK TATRALANDIA 20km, Liptovská Mara (vodná nádrž) 7km, Demänovské jaskyne, Kvačianska - Prosiecka dolina - Mlyny oblazy 20km, Skanzen Vlkolinec, hrad Likava, Oravský Podzámok a Oravský hrad 16km, Keltské múzeum Havránok 9km, Prírodná termálna voda - Kalameny 33 stupňov - 1km, Lúčanský... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kojs Jan
Informace poskytnul: Kojš Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz