TOPlist
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Lúčky pri Bešeňovej » Ubytovanie Lenka - Lúčky - Bešeňová

Ubytovanie Lenka - Lúčky - Bešeňová

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lúčky pri Bešeňovej
Adresa: 
Lúčky pri Bešeňovej , ulica 5. Apríla 55 Lúčky
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 905 485 189
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.noclegislowacja.com.pl
www.slovenske.cz/kojs
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky počasí Jasná - Záhradky

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová


Poloha a dosažitelnost

LIPTOV, NÍZKE TATRY, CHOČSKÉ VRCHY, GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, KÚPELE LÚČKY, Thermál park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Malinô Brdo,Chopok - Jasná...

Vybavení a služby

Ubytovanie pre 2 - 12 osôb. Útulný privát Lenka - Lúčky - BEŠEŇOVÁ. Ubytovanie v príjemnom priváte Lenka v kúpelnej obci Lúčky v Žilinskom kraji pod Chočskými vrchmi 5 km od termálneho kúpaliska GINO PARADISE v Bešeňovej a 700 m od AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. V priváte Lenka je možné rozloženie izieb kombinovať podľa vašej požiadavky a tým sa stáva vhodný pre... více >>

Rekreace a služby v okolí

Okolie : Kúpele Lúčky, AQUA-VITAL PARK LÚČKY 700m, AQUAPARK Bešenová 5km, AQUAPARK TATRALANDIA 20km, Liptovská Mara (vodná nádrž) 7km, Demänovské jaskyne, Kvačianska - Prosiecka dolina - Mlyny oblazy 20km, Skanzen Vlkolinec, hrad Likava, Oravský Podzámok a Oravský hrad 16km, Keltské múzeum Havránok 9km, Prírodná termálna voda - Kalameny 33 stupňov - 1km, Lúčanský... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Kojs Jan
Informace poskytnul: Kojš Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz