PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tvarožná
Adresa: 
Ján Horoba, Tvarožná č. 200, 05971 Ľubica
Web adresa:
www.slovenske.cz/janka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Wi-Fi

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na Slovensku v okolí Vysokých Tatier a Slovenského raja a neviete sa rozhodnuť kde si najsť ubytovanie, tak práve ste našli to správne miesto na oddých a relax a ním je pre Vás Privát JANKA v obci Tvarožná 9km od Kežmarku a 6km od term.kupaliska Vrbov.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na Slovensku v okolí Vysokých Tatier a Slovenského raja a neviete sa rozhodnúť, kde si nájsť ubytovanie,tak práve ste našli to správne miesto na oddych a relax ním je pre Vás Privát JANKA, ktorý sa nachádza v obci Tvarožná 9km od Kežmarku a 6km od ter.kup.Vrbov. ZIMNÁ SEZÓNA : v zimnej sezóne je naše ubytovacie zariadenie... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Privát JANKA sa nachádza na okraji obce ako samostatné stojací dom na vlastnom pozemku o rozlohe 10000m2. To miesto je ako stvorené na oddych a relax. Váš ranný spánok preruší vtáčí spev a žblnkot tečúcej vody z malého vodopádu tečúceho z jazierka na záhrade. Hostia svoj voľný čas po celodenných túrach,po návšteve historických pamiatkoch, alebo po návšteve kúpalisk z... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privát JANKA vďaka svojej polohe je ideálnym východiskom pre poznávanie historických pamiatok, prírodných kras Spiša ako je Slovenský raj, Vysoké Tatry, Zamagurie, Pieninský Národný park a návšteva Termálnych kúpalisk. Ty ktorí si chcú horúce letné dni schladiť pri vode majú možnosť navštíviť známe Termálne kúpalisko Vrbov len 6km od objektu. V areáli kúpaliska je 7... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ján Horoba privat - JANKA
Informace poskytnul: Ján Horoba
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz