Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tvarožná
Adresa: 
Ján Horoba, Tvarožná č. 200, 05971 Ľubica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 149 617
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privatjanka.sk
www.slovenske.cz/janka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Není možný

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na Slovensku v okolí Vysokých Tatier a Slovenského raja a neviete sa rozhodnuť kde si najsť ubytovanie, tak práve ste našli to správne miesto na oddých a relax a ním je pre Vás Privát JANKA v obci Tvarožná 9km od Kežmarku a 6km od term.kupaliska Vrbov.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na Slovensku v okolí Vysokých Tatier a Slovenského raja a neviete sa rozhodnúť, kde si nájsť ubytovanie,tak práve ste našli to správne miesto na oddych a relax ním je pre Vás Privát JANKA, ktorý sa nachádza v obci Tvarožná 9km od Kežmarku a 6km od ter.kup.Vrbov. ZIMNÁ SEZÓNA : v zimnej sezóne je naše ubytovacie zariadenie... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Privát JANKA sa nachádza na okraji obce ako samostatné stojací dom na vlastnom pozemku o rozlohe 10000m2. To miesto je ako stvorené na oddych a relax. Váš ranný spánok preruší vtáčí spev a žblnkot tečúcej vody z malého vodopádu tečúceho z jazierka na záhrade. Hostia svoj voľný čas po celodenných túrach,po návšteve historických pamiatkoch, alebo po návšteve kúpalisk z... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privát JANKA vďaka svojej polohe je ideálnym východiskom pre poznávanie historických pamiatok, prírodných kras Spiša ako je Slovenský raj, Vysoké Tatry, Zamagurie, Pieninský Národný park a návšteva Termálnych kúpalisk. Ty ktorí si chcú horúce letné dni schladiť pri vode majú možnosť navštíviť známe Termálne kúpalisko Vrbov len 6km od objektu. V areáli kúpaliska je 7... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ján Horoba privat - JANKA
Informace poskytnul: Ján Horoba
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz