PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Michal
Adresa: 
Jozef Lucan, Liptovsky Michal pri Besenovej
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 922 747, +421 (0)905 974 873
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/lucan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

počasí Thermal park Bešeňová

Po domluvě

Objekt sa nachadza 1km od Termalnych kupalisk Besenova. Kapacita 2 izby po 4 osoby, 1 izba 2 osoby, 2 kuchynky, WC, kupelna, zahradne posedenie s grilom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachadza v srdci LIPTOVA, 1km od Termalnych Kupalisk Besenova, 15km od Aqvapark TATRALANDIA, lyzovanie od 15km Ruzomberok, Jasna, Donovaly, Vysoke Tatry. V okoli sa nachadzaju jaskynie, doliny, pohorie Nizkych a Vysokych TATIER

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt sa nachadza v obci, pri rodinom dome so samostatnym vchodom. V prizemi kuchynka a dvojpostelova izba, socialne zaridenie a kupelna, na poschodi kuchynka, spolocenska miestnost so satelitom a dve stvorpostelove izby. V zahrade je zahradne sedenie s krbom. Parkovanie je vo dvore

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okoli sa nachadzaju restauracne a stravovacie zariadenia, obchody

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jozef Lúčan
Informace poskytnul: Lúčanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz