PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Rohacska 432, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 854 742
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jurinova.szm.sk www.slovenske.cz/jurinova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec

Roháče - Spálená dolina hlásí 0 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Ponukam ubytovanie v tichom prostredi obce Zuberec v tesnej blizkosti lesa. Ubytovanie ponukam v 3 izbach, kazda ma vlastne soc.zar, kuch, TV, Wifi gratis. Izby su 2+1, 2+1, 2+2. K dispozicii je parkovisko priamo pri objekte, detske hrisko, zahradne posedenie s grilom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachadza na okraji obce Zuberec. Ubytovanie je poskytovane na samost. podlazi rod.domu. Do objektu je dobrý prístup aj príjazd. Autobus.zast je 100m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie ponukam v 3 izbach. Izby su 2+1, 2+1, 2+2. Ubytovacie zariad. ma k dipozicii Wifi gratis, kabl.telev. Kuchyna je plne vybavena, je tam dostatok riadu, chladnicka + mrazn, plyn.sporak, var.kanvica, mikrovlnkaKaždá izba má vlasné soc.zar. + kuch.kút.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blizkom okoli je v zime moznost dobrej lyzovacky, bezecke trate. V lete je to turistika v Rohacoch, cyklotrasy, kulturne pamiatky, termalne bazeny.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jurinova Otilia
Informace poskytnul: Jurinova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz