PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Veľká Lomnica, ul.Poľná 498/5
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 851 721
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanievysoketatry.eu www.slovenske.cz/brabec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 652 m.

počasí Veľká Lomnica

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce na poschodí rodinného domu. Pozostáva z dvoch izieb s kuchynkami a podkroviami (možnosť prístelok). Izby sú vybavené TV-prijímačom. Kuchynky sú vybavené chladničkou, varičom a dresom.

Privát Poľná Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Pokoj
5 Lůžek, Vlastní kuchyně
Ložnice:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka, Vlastní kuchyně
Ložnice:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Další prostory
WC
Sprcha
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Podtatranská obec Veľká Lomnica sa nachádza na hlavnej ceste č.67 ktorá spája okresné mestá Poprad a Kežmarok. Ubytovanie sa nachádza v tichej časti Veľkej Lomnice na Poľnej ulici. Ubytovanie je vzdialené asi 900m od autobusovej zastávky Veľká Lomnica a železničnej stanice Studený Potok. V centre obce sa nachádza supermarket COOP - Jednota. V obci sa nachádza... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie sa nachádza na poschodí rodinného domu. Pozostáva z dvoch izieb. Väčšia izba je trojposteľová s kuchynkou a podkrovím (možnosť ďalších dvoch postelí). Menšia izba je trojposteľová s kuchynkou a podkrovím (možnosť ďalšej postele). Obidve izby sú vybavené TV-prijímačom. Obidve kuchynky sú vybavené dresom, el.varičom a chladničkou. Ubytovanie je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Najbližšie tatranské turistické centrum Tatranská Lomnica je vzdialené 8km. Odtiaľ je možné vyviezť sa lanovými dráhami do vysokohorského strediska Skalnaté pleso, prípadne na vrchol Lomnického štítu. V zime je Lomnické sedlo nad Skalnatým plesom najvyššie položeným lyžiarskym strediskom na Slovensku. Z Tatranskej Lomnice je možné dostať sa do stredísk Starý Smokovec... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Brabec
Informace poskytnul: Jaroslav Brabec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz