PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrba » Privat René
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Štrba
Adresa: 
Raštub 695, Štrba 05938
Web adresa:
www.slovenske.cz/rene
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Není možný

Ubytovanie v krásnom tichom prostredí v obci Štrba. Ponúkame: 2x 2postelové izby, 1x 4postelová izba, kuchyňa, kúpelňa, WC. Parkovanie vo dvore.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vlaková stanica 1,5km, autobusová zástavka 200m, letisko 20km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pekné ubytovanie pod Vysokými Tatrami, ponúka ubytovanie pre 8 osôb (2xdvojlôžkové, 1xštvorlôžková izba , sprchovací kút, WC, kuchyňa spoločná. K dispozícii je záhradný altánok s grilom. Reštaurácia 500m, potraviny 200m, bazén + wellness 1km.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie René sa nachádza na okraji podtatranskej obce Štrba, ktorá leží medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami v nadmorskej výške 900m. V lete sú tu výborné možnosti pre pešiu turistiku, cykloturistiku, horolezectvo a vysokohorské túry. V zime je možnosť bežeckého a zjazdového lyžovania v okolí obce a v tatranských strediskách Štrbské Pleso (11km), Tatranská Štrba (4km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kadliček
Informace poskytnul: Kadliček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz