PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrba » Privat René
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Štrba
Adresa: 
Raštub 695, Štrba 05938
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 553 466
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/rene
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Ubytovanie v krásnom tichom prostredí v obci Štrba. Ponúkame: 2x 2postelové izby, 1x 4postelová izba, kuchyňa, kúpelňa, WC. Parkovanie vo dvore.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vlaková stanica 1,5km, autobusová zástavka 200m, letisko 20km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pekné ubytovanie pod Vysokými Tatrami, ponúka ubytovanie pre 8 osôb (2xdvojlôžkové, 1xštvorlôžková izba , sprchovací kút, WC, kuchyňa spoločná. K dispozícii je záhradný altánok s grilom. Reštaurácia 500m, potraviny 200m, bazén + wellness 1km.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie René sa nachádza na okraji podtatranskej obce Štrba, ktorá leží medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami v nadmorskej výške 900m. V lete sú tu výborné možnosti pre pešiu turistiku, cykloturistiku, horolezectvo a vysokohorské túry. V zime je možnosť bežeckého a zjazdového lyžovania v okolí obce a v tatranských strediskách Štrbské Pleso (11km), Tatranská Štrba (4km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kadliček
Informace poskytnul: Kadliček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz