TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Partizánska Ľupča
Adresa: 
032 15 Partizánska Ľupča 63
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 886 175, +421 (0)904 669 333
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/sokol
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  550 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Jasná - sever hlásí 30 - 85 cm sněhu


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Partizánska Ľupča leži v sdrci Liptova medzi mestami Ružomberok a Liptovský Mikuláš, 4km južne od termálneho kúpaliska Beśeňová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na prízemí sú 2 izby, každá s TV,Wc,sprcha a kuchynský kútik s chladničkou. Na poschodi sa nachádza izba s Tv a balkónom rozdelená na dve spálne, WC, sprcha a kuchynský kútik. Hosťom je k dispozícii požičovňa bicyklov, kánoí a iných športových potrieb.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí sa nachádzajú známe termálnr kúpaliská: Bešeňová 4km, Tatralandia - Liptovský Trnovec 18km, Liptovská Mara - vodná nádrž 10km. Zimné strediská Malino Brdo 16km, Jasná 30km. Menej známe lyžiarske vleky vhodné pre rodiny s detmi v okolí cca 10km. Okolie ponúka nespočetné možnosti na pešiu, cyklo ako i vodnú turistiku.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Sokolvá
Informace poskytnul: Sokolova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz