Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 506
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-449 8076, +421 (0)908 068 130, +421 (0)918 746 021
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilasvist.sk
www.slovenske.cz/privatsvist

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar


Poloha a dosažitelnost
Ždiar je známou lokalitou zimných športov a turistiky, s výbornými lyžiarskymi terénmi a dobre vybudovanou infraštruktúrou. 3 zimné strediská, Strednica, Bachledová dolina a Monková dolina, ponúkajú upravené svahy pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých. V letných mesiacoch na aktívny oddych slúžia horské trasy smerom na Vysoké Tatry, Maguru, Belianske Tatry, ... více >>
Vybavení a služby
Kapacita ubytovania: 6 izieb, 12 lôžok, 4 prístelky. Pripravená je pre Vás samoobslužná kuchyňa, ktorá je 100% vybavená (plynový sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar, ....). V prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s minibarom, TV-SAT a tiež samostatná televízna miestnosť so spoločenskými hrami. Našim hosťom poskytujeme bezplatný wifi prístup na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V zime je obec centrom lyžiarov, nachádza sa tu 21 lyžiarských vlekov a 2x sedačková lanovka (www.skibachledova.sk). V lete nájdete viacero chodníkov pre menej náročných a náročných turistov, preto leto patrí horskej turistike. Ždiar Monkova dolina - Kopske sedlo - 3km, Javorova dolina a Zadné Meďodoly 10km. Návšteva okol.miest: Kežmarok, Levoča, Poprad, Zakopane. ... více >>
Provozovatel: Svocak Ladislav
Informace poskytnul: Svocak Ladislav
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz