TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 316
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 623505
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privatumilana.com
www.slovenske.cz/umilana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar


Poloha a dosažitelnost

V blízkosti Belianskych Tatier, 15km od Slovensko-Poľskej hranice, 17km od Tatranskej Lomnice, 35km od Popradu, 25km od Kežmarku, 35km od Zakopaného. V záhrade sa nachádza parking pre auto.

Vybavení a služby

Na každej izbe sa nachádza WC a sprcha, na každom poschodí je spoločenská miestnosť so Sat TV a kuchynka. Ďalšie miestnosti sú bar a sauna.

Rekreace a služby v okolí

Nachádzame sa v centre Ždiaru, neďaleko sa nachádza reštaurácia a potraviny. V 2km vzdialenosti je Ski areál - Strednica. V dedine sa nachádza múzeum Ždiarskej kultúry.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Milan Tropp
Informace poskytnul: Mgr. Milan Tropp
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz