PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Privat Zacharová Mária

Privat Zacharová Mária

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Pavol Zachar, Bešeňová 107, 03483
Web adresa:
www.slovenske.cz/zacharova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Popis objektu: 1 samostatná izba s balkónom, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+1). 1 samostatná izba s balkónom a TV-SAT (1/3+1). 1 samostatná izba s TV-SAT (1/3). Spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC). Spoločná plne vybavená kuchyňa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová sa nacháchadza v Nizkych Tatrách, okres Ružomberok. 14km od Liptovského Mikuláša a 8 km od Ružomberka. GPS: N49°05.974´E19°26.102´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Popis objektu (10+2 lôžok): • 1 samostatná izba s balkónom, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+1) • 1 samostatná izba s balkónom a TV-SAT (1/3+1) • 1 samostatná izba s TV-SAT (1/3) • spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) • vybavená kuchyňa (elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privát Zacharová Mária sa nachádza v obci Bešeňová na Liptove v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska Thermal park Bešeňová a len 15km je vzdialený vodný svet Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Vysoké a Nízke Tatry sú svojou polohou ideálne pre zimné športy a letnú turistiku. V blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie turistické atrakcie ako Vlkolínec... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavol Zachar
Informace poskytnul: Pavol Zachar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz