PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Privat Zacharová Mária

Privat Zacharová Mária

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Pavol Zachar, Bešeňová 107, 03483
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 156 467, +421 (0)907 107 548
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chocskevrchy.sk/zacharova.html www.slovenske.cz/zacharova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Popis objektu: 1 samostatná izba s balkónom, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+1). 1 samostatná izba s balkónom a TV-SAT (1/3+1). 1 samostatná izba s TV-SAT (1/3). Spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC). Spoločná plne vybavená kuchyňa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová sa nacháchadza v Nizkych Tatrách, okres Ružomberok. 14km od Liptovského Mikuláša a 8 km od Ružomberka. GPS: N49°05.974´E19°26.102´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Popis objektu (10+2 lôžok): • 1 samostatná izba s balkónom, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+1) • 1 samostatná izba s balkónom a TV-SAT (1/3+1) • 1 samostatná izba s TV-SAT (1/3) • spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) • vybavená kuchyňa (elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privát Zacharová Mária sa nachádza v obci Bešeňová na Liptove v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska Thermal park Bešeňová a len 15km je vzdialený vodný svet Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Vysoké a Nízke Tatry sú svojou polohou ideálne pre zimné športy a letnú turistiku. V blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie turistické atrakcie ako Vlkolínec... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavol Zachar
Informace poskytnul: Pavol Zachar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz